Hinnakiri

Stuudiofoto hinnakiri

Basic 165 EUR

Sisaldab kuni 1 tund sessiooni. Sobib kuni 3-le inimesele. Kasutada saab kõiki stuudios olevat atribuutikat. Klient saab kuni 15 töödeldud pildifaili, mis on sobilikud nii elektrooniliseks kasutamiseks kui ka välja printimiseks.

Premium 240 EUR

Sisaldab kuni 2 tundi sessiooni. Sobib kuni 5-le inimesele. Kasutada saab kõiki stuudios olevat atribuutikat. Klient saab kuni 25 töödeldud pildifaili, mis on sobilikud nii elektrooniliseks kasutamiseks kui ka välja printimiseks.

Exclusive alates 450 EUR

Sisaldab fotosessiooni 3 kuni 5 tundi. Kokkuleppel kauem. See sessioon sobib suurema seltskonna kuni 10 inimese pildistamiseks. Väga sobilik firmaürituste korraldamiseks, sõpruskonna kokkusaamise tähistamiseks või väiksema stiiliõhtu läbiviimiseks. Võimalik on kohale tellida nii kostüümid, make-up, vajadusel stilist jne. Lisaks on võimalik tellida ka suupisteid/jooke, et mõnusalt aega veeta.

Fotostuudio rent

Stuudio rent 1 tund 40 EUR (iga lisatund 30 EUR). Rendisumma sisaldab vajalikku valguspargi, taustakangaste, statiivide ja muu stuudiofoto tegemiseks vajaliku inventari kasutamist. Paberfoonide kasutamisel lisandub kulupõhine tasu. Soovituslik on eelnevalt konsulteerida, millised tehnilised võimalused on kohapeal.

Koolitusruumi rent

Ruumi rent koolitusteks 1 tund 40 EUR  (iga lisatund 30 EUR). Ruum on sobilik kuni 20 inimese koolitamiseks. Rendihind sisaldab toole, valget taustafooni projektsiooniks. 

Vajad eritellimust?